Egyre több az eladó ingatlan, de mi a helyzet a vevőkkel?
Ellentmondónak tűnhetnek a június elején közölt adatok a vevők jelenlétéről az ingatlanpiacon. A tranzakciók becsült száma tovább esett, de közben áprilishoz képest nőni kezdett az érdeklődés. Mi történik a vevőkkel, visszatértek vajon az érdeklődők már a piacra, vagy még várni kell rájuk, és ha igen, meddig?









