Eljöhet az a helyzet, hogy olcsóbbak lesznek az új ingatlanok, mint a használtak?
Az elmúlt hónapok során egyre közelebb került egymáshoz a használt és újépítésű lakások árszintje, egyes lokációkban az árak már szinte összeértek. Elképzelhető olyan piaci helyzet, amiben a használt ingatlanok árai magasabban járnak, mint az újépítésűeké? Példa mindenesetre van rá.


